جستجو - ساعت هوشمند

حالت نمایش:
ساعت هوشمند هوآوی Band 6
نمایش سریع

ساعت هوشمند هوآوی Band 6

1,400,000تومان

ساعت هوشمند هوآوی Band 6 با گارانتی اصلی توسط فروشگاه بالون به شما عزیزان ارائه میشود.اگرچه ممکن است با خواندن نام محصولی مانند هواوی بند 6 به یاد دستبندهای هوشمند بیفتید اما جالب است بدانید که این محصول، یک دستبند هوشمند با انبوه قابلیت‌های ساعت‌های هوشمند چون دریافت اعلان‌ها، پیش‌بینی وضعیت آب و هوا، کنترل پخش موسیقی و استفاده به عنوان کنترل شاتر..

ساعت هوشمند هوآوی WATCH FIT new
نمایش سریع

ساعت هوشمند هوآوی WATCH FIT new

2,150,000تومان

ساعت هوشمند هوآوی WATCH FIT با گارانتی اصلی توسط فروشگاه بالون به شما عزیزان ارائه میشود.ساعت هوشمند Watch Fit یکی از ساعت‌های اقتصادی شرکت Huawei بوده که با قیمت مناسب و قابلیت‌های ویژه در 3 سپتامبر 2021 روانه‌ی بازار شده است. HUAWEI WATCH FIT new با نمایشگر AMOLED مستطیل 1،64 اینچی و رزولوشن 280 در 456 HD ، یک تجربه دید بسیار واضح و گسترده را به ..

ساعت هوشمند هوآوی WATCH FIT
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

ساعت هوشمند هوآوی WATCH FIT

ساعت هوشمند هوآوی WATCH FIT با گارانتی اصلی توسط فروشگاه بالون به شما عزیزان ارائه میشود.ساعت هوشمند Watch Fit یکی از ساعت‌های اقتصادی شرکت Huawei بوده که با قیمت مناسب و قابلیت‌های ویژه در 3 سپتامبر 2020 روانه‌ی بازار شده است. HUAWEI WATCH FIT با نمایشگر AMOLED مستطیل 1،64 اینچی و رزولوشن 280 در 456 HD ، یک تجربه دید بسیار واضح و گسترده را به شما ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)