بالون آیتی ساده ترین روش خرید اینترنتی را در دسترس شما قرار داده است. شما میتوانید با مقایسه محصولات محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و آنرا به سبد خرید خود اضافه کنید و پس از تکمیل فرم مشخصات اقدام به پرداخت نمائید تا محصول شما در کوتاه ترین زمان بدست شمابرسد. بدیهی است مشخصات وارد شده باید بصورت صحیح بوده و شمارهای در دسترس نیز وارد نمائید تا بالون آیتی بتواند براحتی با شما ارتباط برقرار کند.

چند نکته :

1- هنگام انتخاب محصول دقت نمائید زیرا مسئولیت خرید اشتباه بعهده مشتری میباشد.

2- درصورتی که محصول خریداری شده مطابق با سایت نباشد بالون آیتی اقدام به تعویض یا مرجوعی مینماید.

3- ارسال محصولات در استان البرز در کمتر از 2 ساعت کاری بوده و برای سایر استان ها از طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس صورت میگیرید و شماره پیگیری محصول برای مشتری ارسال میگردد. ارسال در روز های تعطیل انجام نمیشود و اولی روز کاری پس از تعطیلی محصول شما ارسال میگردد.

4- گارانتی محصولات به عهده شرکت های گارانتی کننده بوده و تنها در صورت ایراد فیزیکی در هنگام تحویل کالا به عهده بالون آیتی میباشد. و پس از آن تمامی اقدامات از طریق هماهنگی مستقیم مشتری با شرکت های گارانتی کننده صورت میپذیرد.

5- قیمت درج شده هنگام خرید معتبر بوده و قیمت های قبل و بعد  از آن فاقد اعتبار میباشند.

6- درصورت ارائه اطلاعات تماس (آدرس، تلفن و...) مسئولیت عدم تحویل کالا به عهده مشتری بوده و بالون آیتی مسئولیتی نخواهد داشت.

7- این سایت با ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.


باتکشر از همراهی شما