مودم های همراه

مودم های همراه

اینترنت یکی از نیاز های ناگزیر امروز است که کاربران زیادی همواره به آن نیاز دارند. یکی از روش های تامین اینترنت بخصوص در هنگام جابجایی مودم های همراه است که نیاز بسیاری از کاربران است .

مودم های همراه با پشتیبانی از سیم کارت اینترنت پر سرعت را در اختیار شما قرار میدهند و با قابلیت جابجایی که دارند بسیار نیز کاربردی هستند. ما در بالون آی تی برند های معتبر دنیار را با بهترین قیمت گرد هم آورده ایم تا خرید را برای شما ساده ولذت بخش کنیم.

حالت نمایش:
مودم 4G همراه تی پی لینک M7200
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

مودم 4G همراه تی پی لینک M7200

مودم 4G همراه تی پی لینک M7200 محصول شرکت تی پی لینک هم اکنون از طریق فروشگاه بالون در اختیار شما عزیزان قرار دارد.با اینکه در حال حاضر تمامی گوشی‌های هوشمند قابلیت اتصال به اینترنت از طریق سیم‌کارت را دارند، اما همچنان از نظر سرعت، پهنای باند و کیفیت اتصال به پای مودم‌ها نمی‌رسند. از آنجایی هم که مودم‌های ثابت و رومیزی حتما باید به پریز برق متصل ب..

مودم 4G همراه تی پی لینک M7350
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

مودم 4G همراه تی پی لینک M7350

«M7350» یک مودم LTE یا همان 4G بی‌سیم و قابل حمل است که توسط شرکت «تی-پی لینک» طراحی و تولید شده است و فروشگاه بالون آن را در اختیار شما کاربران گرامی قرار داه است .این مودم به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از یک سیم‌کارت (با اینترنت فعال) تا 10 دستگاه خود را مانند لپ‌تاپ، تبلت، گوشی موبایل و... در هر جایی که هستید به صورت بی‌سیم و از طریق ..

مودم 4G همراه دی-لینک DWR-932
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

مودم 4G همراه دی-لینک DWR-932

گویا هنوز هم بعضی از کمپانی‌ها می‌توانند محصولی تولید کنند که علاوه بر کیفیت ساخت بالا و عملکرد عالی، ظاهر شیک و زیبایی را هم ارایه دهد و فروشگاه بالون تمامی این محصولات با کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد. شرکت مشهور و خوش‌نام دی-لینک به تازگی یک مودم قابل حمل بسیار زیبا را که قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های 4G/LTE و 3G را دارد با نام DWR-932 به بازا..

مودم 4G همراه نزتک NZT-77C
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

مودم 4G همراه نزتک NZT-77C

گویا هنوز هم بعضی از کمپانی‌ها می‌توانند محصولی تولید کنند که علاوه بر کیفیت ساخت بالا و عملکرد عالی، ظاهر شیک و زیبایی را هم ارائه دهد و فروشگاه بالون تمامی این محصولات با کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد.مودم 4G همراه نزتک NZT-77C محصولی که جایگاه خاصی را در بازار به خود اختصاص داده است.مودم‌های 4G به‌سرعت در حال گسترش هستند و دارند جای اتصال AD..

مودم 4G همراه نزتک NZT-99B
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

مودم 4G همراه نزتک NZT-99B

گویا هنوز هم بعضی از کمپانی‌ها می‌توانند محصولی تولید کنند که علاوه بر کیفیت ساخت بالا و عملکرد عالی، ظاهر شیک و زیبایی را هم ارائه دهد و فروشگاه بالون تمامی این محصولات با کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد.مودم 4G همراه نزتک NZT-99B محصولی که جایگاه خاصی را در بازار به خود اختصاص داده است.مودم نزتک مدل NZT-99B یک مودم قابل حمل با قابلیت پشتیبانی ا..

مودم 4G همراه نزتک NZT-99C
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

مودم 4G همراه نزتک NZT-99C

گویا هنوز هم بعضی از کمپانی‌ها می‌توانند محصولی تولید کنند که علاوه بر کیفیت ساخت بالا و عملکرد عالی، ظاهر شیک و زیبایی را هم ارائه دهد و فروشگاه بالون تمامی این محصولات با کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد.مودم 4G همراه نزتک NZT-99C محصولی که جایگاه خاصی را در بازار به خود اختصاص داده است.مودم «99c» محصولی از شرکت «نزتک » است که اینترنت پرسرعت 4G&..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)