کیبورد های گیمینگ

کیبورد های گیمینگ

مجموعه کیبورد های گیمینگ با کیفیت های فوق العاده و ظاهری زیبا در بالون آی تی.

برند های معتبر و نامدار در صنعت گیم که علاوه بر راحتی عدم خستگی و آسیب های احتمالی به دست را از بین میبرد. بالون آی تی برندهای مختلف و نامدار را در ایران با گارانتی اصلی ارائه کرده و شما میتوانید براحتی محصول مورد نیاز خود را جستجو ، بررسی و خرید کنید.

با بالون همراه باشید...

حالت نمایش:
کیبورد گیمینگ رپو V500 Pro
نمایش سریع

کیبورد گیمینگ رپو V500 Pro

1,400,000تومان

این روزها استفاده از لوازم کامپیوتری تقریباً برای اکثر افراد تبدیل به امری روزمره و اجتناب‌ناپذیر شده است و فروشگاه بالون همواره بهترین ها را در این زمینه به شما کاربران گرامی ارائه میدهد. کامپیوترها نقش غیرقابل‌انکاری را در زندگی شخصی و کاری ما انسان‌ها به عهده دارند. این موضوع سبب شده انتخاب و استفاده از لوازم کامپیوتری باکیفیت، خوش‌ساخت و مقاوم ..

کیبورد گیمینگ ایسوس Cerberus
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

کیبورد گیمینگ ایسوس Cerberus

کیبورد گیمینگ ایسوس Cerberus یکی از با کیفیت ترین محصولات برند ایسوس میباشد که طراحی فوق العاده ایی دارد و فروشگاه بالون آن را در اختیار شما قرار داده است.کیبورد گیمینگ باسیم ایسوس مدل Cerberus با طراحی کارآمد با کلیدهای رسانهای اختصاصی، کلیدهای ماکرو f قابلبرنامهریزی (f1-f12) و نور پسزمینه LED قرمز/آبی، برای بازی عالی و بینظیر است. برای دوام طولان..

کیبورد گیمینگ رپو V500 RGB
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

کیبورد گیمینگ رپو V500 RGB

در خرید این نوع کالا معمولاً چند فاکتور مهم مورد توجه قرار می‌گیرد که می‌توان در این مدل به وضوح دید و فروشگاه بالون با ارائه بهترین ها  تمامی فاکتور ها را در نظر میگیرد.رپو (Rapoo) پس از تجربیات فروان حالا توانسته به تدریج نامی برای خود در زمینه ی محصولات گیمینگ فراهم کند و اگر تا دیروز این شرکت را با تولید محصولات اداری و خانگی می شناختیم ام..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)